top of page

QUADY HISUN

Do pracy i rozrywki

Marka HISUN Motors Corporation od lat dostarcza wysokiej jakości pojazdy terenowe odbiorcom niemal na całym świecie.

Tak szeroka produkcja pod marką własną pozwoliła firmie HISUN Motors Corporation urosnąć do pozycji jednego z największych dostawców pojazdów sportowych w wielu krajach. 


Jednym z największych rynków dla marki HISUN Motors Corporation, są Stany Zjednoczone. To tam w Teksasie znajduje się wielkopowierzchniowa fabryka będąca głównym dostawcą produktów w tej części świata.


Montaż końcowy, wsparcie techniczne i dystrybucja części w sercu Teksasu ugruntowały pozycję HISUN Motors jako jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży. 


HISUN Motors stał się światowym liderem w dziedzinie sportów motorowych i terenowych dostarczając innowacyjne produkty w tym pojazdy UTV i ATV marki HISUN. 

Misja firmy to dostarczanie entuzjastom na całym świecie innowacyjnych produktów, które napędzają branżę. Produkowanie czegoś więcej niż tylko pojazdów do sportów ekstremalnych. Tworzenie emocji, które przetrwają całe życie.

HISUN: O nas
HISUN: Product Gallery
Quady HISUN

Quady HISUN

Kategorie
Kategorie
Autos & Vehicles

#133 - HISUN Tactic 550 EPS, szczegółowa prezentacja, testy po modyfikacji (quad vlog pl)

#131 - HISUN Tactic 550 EPS, czyli rozegrajmy to taktycznie, Pierwsze wrażenia, Nowa Marka Quadów

HISUN: Filmy wideo

PRZYGOTUJEMY QUADA SPECJALNIE DLA CIEBIE

Każda maszyna przed wydaniem, jest dokładnie sprawdzona, przechodzi rozszerzony przegląd zerowy. Dodatkowo na hasło ,,Quadowy Vlog" wraz z quadem możesz otrzymać:

- dodatkowe oświetlenie z przodu - panel led 

- uchwyt na telefon

(obowiązuje wyłącznie przy cenach katalogowych, dotyczy modeli 850 i 1000, przy pozostałych modelach, oferujemy zniżkę na montaż w/w akcesoriów w wysokości 50%)

Dołożymy wszelkich starań byś poczuł się wyjątkowo i mógł cieszyć się pełnią quadowania, od razu po zakupie pojazdu

HISUN: O nas
bottom of page