top of page

MOTOCYKLE MALAGUTI

Miejski, sportowy czy turystyczny - wybierz sam

Marka Malaguti istnieje na rynku od 80 lat. To producent, który w początkowym okresie swojej działalności zasłynął z budowy i napraw pojazdów dedykowanych cyklistom. W 1949 roku założyciel firmy, Antonino Malaguti, rozpoczął produkcję wysokiej klasy małych motorowerów i skuterów, które do dzisiaj cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno w Europie, jak i na całym świecie.

Malaguti to marka, która bazuje na sprawdzonych włoskich technologiach oraz wykorzystuje do budowy swoich pojazdów nowoczesny park maszynowy. Nową definicję jednośladów tego producenta zaproponowała austriacka grupa KSR, która poddała tradycyjne wersje lekkiemu odświeżeniu, nadając im bardziej dynamicznego i charakterystycznego wyrazu.

Małe motocykle i skutery tej marki posiadają szerokie grono sympatyków wśród młodych osób oraz właścicieli jednośladów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tego typu pojazdami. To wymarzone pojazdy dla osób poszukujących zwrotnych i ekonomicznych motocykli miejskich o małej pojemności, które mogą być kierowane przez osoby z uprawnieniami w kategorii prawa jazdy B (minimum 3 lata).

Malaguti: O nas

W tej chwili nie mamy żadnych produktów do wyświetlenia.

Malaguti: Product Gallery

PRZYGOTUJEMY POJAZD SPECJALNIE DLA CIEBIE

Każda maszyna przed wydaniem, jest dokładnie sprawdzona, przechodzi rozszerzony przegląd zerowy, na którym sprawdzamy wszystkie układy, dokręcamy newralgiczne połączenia śrubowe.

Dołożymy wszelkich starań byś poczuł się wyjątkowo i mógł cieszyć się pełnią szczęścia, od razu po zakupie pojazdu.

Malaguti: O nas
bottom of page