top of page

RM BY QUADOWY VLOG

Idealny kompan na co dzień, praca i zabawa w jednym

„RM” to znana w całej Rosji fabryka, która produkuje skutery śnieżne i quady. Pierwszy sprzęt tej marki opuścił fabrykę w 1971 roku. RM jest więc obecne na mapie quadowej Azji już od 50 lat.

Zgromadzone doświadczenie w produkcji i rozwoju pojazdów terenowych pozwoliło RM przejść całą drogę od montażu poszczególnych części po seryjną produkcję własnych modeli quadów.

Wszystkie komponenty i zespoły montażowe stosowane w maszynach  jak i same pojazdy przechodzą kontrolę jakości w certyfikowanych testach w najcięższych warunkach rosyjskiego klimatu. Takie podejście pozwala oferować naprawdę niezawodne maszyny, do tego w przystępnej cenie.

RM 800 to najmocniejszy model quada w linii produktów RM. Został zaprojektowany, aby poradzić sobie z szeroką gamą zadań w trudnym terenie. Ta maszyna z pewnością sprawdzi się w warunkach terenowych jak i w turystycznej, komfortowej wycieczce.


Niezawodność, wydajność i moc RM-800 zostały sprawdzone przez producenta w prawdziwie trudnych warunkach: RM-800 jest laureatem nagród zarówno w międzynarodowych jak i rosyjskich zawodach ATV. Korzystając z tego doświadczenia RM jest w stanie stale modernizować sprzęt i dostosowywać go do wymogów klientów.

RM - Ruska Mechanika: O nas
RM - Ruska Mechanika: Product Gallery

OBEJRZYJ FILMY O RM NA NASZYM YOUTUBE

RM - Ruska Mechanika: O nas