Stels Guepard Trophy Pro 850 Camo leśny

Stels Guepard Trophy Pro 850 Camo leśny

STELS Guepard Trophy Pro 850 to prawdziwy drapieżnik. Pokonuje wszelkie bariery i zachowuje całkowitą sprawność zarówno na suchym jak i mokrym terenie. Rosyjska produkcja quadów STELS zapoczątkowała nową erę quadów do sportu i rekreacji. Można o nim śmiało powiedzieć, że to solidny sprzęt za rozsądną cenę.

 

Stels Guepard  to bezkompromisowy quad wyprawowy. Silnik o mocy ponad 71 km, nowoczesny design, wygodne zawieszenie, duży prześwit, wydajny układ hamulcowy to tylko niektóre zalety.

 

Stels fabrycznie wyposażony jest w dodatki o wartosci ponad 4,000 zł co czyni go bezkonkurencyjnym w swoim przedziale cenowym i stawiaja go bardzo wysoko w rankingu najlepszych quadów dostępnych w Polsce:

 

- pełne aluminiowe osłony spodu 5mm

- dodatkowa chłodnica wyniesiona na maskę

- bumper/zderzak przedni

- bumper/zderzak tylni

 

Dzięki tym dodatkom możesz od razu udać się quadem na cieższą przeprawę, nie musisz inwestować w dodatkowe akcesoria, ani martwić się ich montażem.

 

Maszyna przeznaczona dla zdecydowanie bardziej doświadczonych uzytkowników. Świetnie sprawdzi się przy jeździe rekreacyjnej, wyprawowej i pracy przy gospodarstwie. Nowoczesny silnik zasilany wtryskiem paliwa, elektroniczny wyświetlacz, niezależne zawieszenie każdego koła, tarcze hamulcowe na wszystkich kołach, model EPS wyposażony w elektryczne wspomaganie układu kierowniczego, przez co quad prowadzi sie jeszcze pewniej.

 

Quad idealny na długie dystansowe wycieczki w 2 osoby i błotne przeprawy. Jest to duża i mocna maszyna do zadań specjalnych.

 

Obejrzyj film z prezentacją i omówieniem quada - https://youtu.be/q3Rp8l9yGbI lub https://youtu.be/vDy89xTc_hM

 

Dostępne kolory: żółty, camo leśny, carbon

 

Masz dodatkowe pytania, potrzebujesz porady w wyborze quada?

Koniecznie zadzwoń - 795 830 500